Kullanıcı Sözleşmesi

Bu sözleşme, instagramuzmanligi adı altında satışa sunulmuş hizmetlerin ve araçların satışını kapsar. Son Kullanıcı Satın alma işlemi, siz ve instagramuzmanligi arasında yapılmıştır.

İnstagramuzmanligi Profesyonel Sosyal Medya Aracı Sözleşmesi

instagramuzmanligi adı altında satışa sunulan tüm programlar, 556 sayılı Markaların Korunması hakkında kanun ve milletlerarası Patent Hakları anlaşmaları ile korunmuştur. instagramuzmanligi adı altında satışa sunulan tüm hizmetlerin ve araçların ücretsiz kullanım hakkı yoktur.

1. Güncellemeler (Update):

instagramuzmanligi adı altında satışa sunulan tüm paketler (İnternet aracılığı) güncelleştirilir.

2. Telif Hakkı:

instagramuzmanligi adı altında satışa sunulan tüm hizmetler hakkında bu sözleşme maddelerine aykırı davranılması durumunda kullanıcı, cezai ve hukuki sorumluluklara katlanacaktır.

3. İade ve Değişim

Aktif edilen hesaplar talep olması üzerine iptal edilir, ancak para iadesi istenemez.

Aktif edilen hiç bir satın alma bedeli, hiç bir şartta (kaynak/alt yapısını kullandığı web sitelerinin sonlanması dahil) kullanıcıya iade edilmemektedir.

instagramuzmanligi.com üzerinde kayıt olmuş her kullanıcı, aylık süresi bittikten sonra üyeliğinin iptalini isteyebilir.

4. Crack, Hack Girişimleri

instagramuzmanligi adı altında satışa sunulan tüm hizmetlerin cracklenmesi, websitesinin yönetim paneli veya veri tabanına yasal olmayan yollar ile girilmesi veya girilmeye çalışılması yasaktır. Bu tür girişimlerin tesbiti halinde, instagramuzmanligi’nın hukuki ve cezai yollara başvurma hakkı saklıdır.

5. Destek ve Yardım

instagramuzmanligi adı altında satışa sunulan tüm hizmetler ile ilgili herhangi bir soru ve sorununuzda, yardım ve destek hizmeti, yalnızca instagramuzmanligi.com web sitesi üzerinden İletişim bölümünden verilecektir. Kullanıcı, her ne nam ve ad altında olursa olsun instagramuzmanligi.com websitesi haricinde kendisine ulaşılması ve kişisel bilgi, şifre veya özel sayılacak bilgileri paylaşması durumunda socifly’ın hiçbir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

6. Yazılım Sorumluluğu ve Kullanım İhlali

instagramuzmanligi adı altında satışa sunulan tüm hizmetlerin kullanım sorumluluğu, satın alan kullanıcıya aittir. instagramuzmanligi hizmetlerinin kötüye kullanımında, hizmet sağlayıcı web siteler üzerinde vereceği zarardan instagramuzmanligi adı altında satışa sunulan hizmetler sorumlu tutulamaz. Kullanıcı, instagramuzmanligi adı altında satışa sunulan herhangi bir hizmet satın alarak, bu maddeyi kabul etmiş sayılır.

7. Bilgilerin Saklanması ve Güvenlik

instagramuzmanligi.com web sitesi üzerinden aldığınız tüm ürünlerde, Havale ve Kredi Kartı ile ödeme sistemi üzerinden ödeme yaparsınız. instagramuzmanligi.com sitesi üzerinde kredi kartı bilgileriniz saklanmaz. instagramuzmanligi.com sitesi üzerinde saklanan bilgileriniz, adli makamlar haricinde, üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.

8. Alt Yapının Zorunlu Değişimi, Kaynakların Sonlanması

instagramuzmanligi altındaki tüm yazılımlar, hizmet verdiği sitenin/uygulamanın/web sitesinin alt yapısını kullanır. Alt yapısını kullandığı sitenin/uygulamanın/web sitesinin çözülemez değişimi (hizmetlerin engellenmesi, girişlerin engellenmesi, takip etme & takipten çıkma ve yapılan tüm işlemlerin engellenmesi), kaynaklarının çeşitli şekilde kullanımının engellemesi (site erişim engeli, ip blokesi, kullanıcı engellenmesi, kullanıcı profilinin yasaklanması), kaynaklarının sonlanması (sitenin/uygulamanın kapatılması, hizmetinin durdurulması) durumunda kullanıcı herhangi bir hak talep edemez, iade talebinde bulunamaz.

İşbu Sözleşme 8 (sekiz) maddeden ibarettir. Üye olmak isteyen ve hizmetleri kullanmak isteyen kişi işbu sözleşmenin tamamını okuduğunu, içeriğindeki tüm maddeleri kayıtsız şartsız kabul ettiğini ve onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.