Instagram Neden Bu Kadar Önemlidir?

Bugün sizlere instagram’ın neden bu kadar kişisel olarak ve işletme olarak neden bu kadar bu devirde önemli olduğundan bahsedeceğim…

Öncelikle kişisel olarak bir instagram hesabınızın olması sizleri tüm dünyada adınız ile arama yapılıp bulunabilmesini ve paylaşımlarınızın, hikayelerinizin ve yaşantınızın başkaları tarafından görülebilmesini sağlar.

Sizlere ister bir eş adayı ister çalışmak için bir şirket, fenomenlerin hayatlarını görebilmek, ünlülerin yaşantılarını takip etmek  ve bir çok etken sayabiliriz buraya. Bizim için en önemlisi instagram’ın kısa kişisel olarak önemini anlatan şey isminizin ve kariyerinizin insanlar tarafından hızlı bir şekilde tanınmasını, bilinmesini sağlamasıdır.

Bazılarınızın aklında facebook, twitter vb. sosyal mecralarda var cevabı doğmuştur. Evet bu mecralarda önemlidir ancak instagram kadar önem arz etmezler. Biraz bu mecralar yaşsal yada işsel olarak yarılmış durumdadır. Örnek verecek olursak twitter siyaset ile ilgilenen kişiler için iyi bir mecradır biraz bu devirde twitter popülerliğini kaybetmiş siyaset adamlarının, kadınlarının o mecrayı kullanmasıyla hala isminden söz ettirip ayakta kalmaktadır.

Instagram genç kitleyi, deli dolu insanları, modelleri, sanatçıları, şarkıcıları aklınıza gelecek her kesim için instagram tercih sebebi olmuştur. Bugün kullanılacak hem işletmem için hem kişisel hesabım için en iyi mecralar nelerdir derseniz şuan için en önemli iki mecra olarak instagram ve youtube derim.

İşletmeniz (firmanız) için instagram’ı aktif bir şekilde kullanmak satışlarınızı artıracaktır. Markanızı müşteriler ile buluşturur sanal bir ofis,mağaza veya pazar gibidir. Taki fenomen veya ünlü değilseniz yada maddi yönden çok fazla geliriniz yok ise instagram’da güzel bir kitle elde etmek mümkün değildir. Bu sorunu biz yaptığımız Ekvo v1 takipçi arttırma programımız ile çözüme kavuşturduk uygun fiyatlı paketlerimiz ile sizleri ama kendiniz ama bizler hızlı bir şekilde hızlıca yükseltiyoruz. Yaptığımız iş fake(gerçek olmayan) takipçi sistemleri gibi değildir. Gerçek takipçiler ile sizleri yükseltiyoruz. Sitemizde detaylı açıklamalar bulunmaktadır  bu  konuda yükseliş göstermek istiyorsanız  bizlerle iletişime geçebilir sitemizden programımızı satın alabilirsiniz.

Başka bir başlıkta, makalede görüşmek dileğiyle…