Hizmet Şartları

Aşağıdaki hizmet koşullarındaki herhangi bir ihlâl, önceden haber vererek veya vermeksizin (instagramuzmanligi) tarafından hizmetinizin iptali de dâhil olacak yaptırımlara yol açacaktır.

Temel Kavramlar

  • Satın alınan yazılımları T.C. yasalarına uygun olmayan biçimde kullanmak yasaktır.
  • Spam yapmak, diğer kullanıcıların zararlı yönde etkileneceği şekilde kullanmak yasaktır.
  • instagramuzmanligi.com adresine kayıt olmanız için e-mail adresiniz, adınız, soyadınız, tc kimlik numaranız, telefon numaranızı f kullanmalısınız.
  • Her kullanıcı gerçek bilgileri ile kayıt olmalıdır. Aksi ispatlanan kullanıcıların hizmetleri ve üyelikleri durdurulur.

Şifreler

Hizmetlere ve bütün aktivite ya da eylemlere erişmek için kullandığınız şifrenizin korunmasında sorumluluk size aittir. Hesaplarınızla “güçlü” şifreler kullanmanızı öneririz. instagramuzmanligi yukarıdaki koşullara uymamanızdan kaynaklanan kayıp ve hasarlar için sorumlu olamaz ve olmayacaktır.

Telif Hakkı Politikası

instagramuzmanligi başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyar ve hizmet kullanıcılardan da aynı şeyi bekler. instagramuzmanligi adı altında satışa sunulan tüm programlara ait tüm başlık ve telif hakları . instagramuzmanligi’na aittir. . —instagramuzmanligi adı altında satışa sunulan tüm araçların patent hakları yasaları ve milletler arası anlaşmaların hükümleri tarafından korunmaktadır.

instagramuzmanligi adı altında satışa sunulan tüm programlar hakkında bu sözleşme maddelerine aykırı davranılması durumunda kullanıcı, cezai ve hukuki sorumluluklara katlanacaktır.

Yazılımların yasal olmayan yollar ile çoğaltılması, kopyalanması, dağıtılması, kullanılması yasaktır. Tespit edilen kullanıcılar hakkında yasal yollara başvurma, zararın karşılanması gibi haklar saklıdır.

Bitiş Şartları

Her Satın alma işlemi (paket sistemi) belli bir süre kullanıma göre açılmaktadır. Kullanım süresi dolan paket sistemi kullanılamaz hale gelir.

Bu tarihten sonra kullanıcı sözleşmeyi fesih edebilir. instagramuzmanligi.com web sitesini ve ürünlerini kullanan her kullanıcı hizmet şartlarını kabul etmiş sayılmaktadır.