Ekvo v1 Programı Ne İşe Yarar?

Merhaba arkadaşlar  Ekvo v1 programımız nedir, ne işe yarar gibi sorularınız olacaktır, bunları detaylı bir şekilde sizlere anlatmaya çalıştım buna rağmen anlamadığınız veya artı sorularınız var ise e-mail ile iletişime geçebilirsiniz.

Ekvo v1 programı sadece ( instagram) platformu için geçerli bir programdır. Diğer mecralarda kullanılamaz.

Programımızın temel amacı kişisel hesabınızı veya işletme hesabınızı hızlı bir şekilde gerçek takipçiler ile yükseltmektir. Tabi bu bir süreç ve sabırdır, nedeni ise ünlü veya fenomen olmadan takipçinizin artıp on binlere ulaşması biraz imkansızdır.İşte burada programımız  Ekvo v1 devreye girip ünlü veya fenomen değilseniz dahi kişisel hesabınızı veya işletme hesabınızı on binlere yükseltebilirsiniz.

Programımızı ister kendiniz alıp yada isterseniz bizler yönetebiliriz.  Ayda 1500-300 arası gerçek takipçiye sahip olursunuz sizlere söylediğimiz çalışma yöntemlerine uyarak bu sayıları elde edebilirsiniz. Şöyle bir örnek verelim 4 aydır bizden hizmet almaktasınız ilk başladığınızda 1000 takipçiniz vardı 4 ay sonunda yakın bir tahmini rakam olarak: 10.000 (10k) kişiye ulaşmış olursunuz.

Böylelikle ister işletme hesabınız ister kişisel hesabınız binlerce kişi tarafından takip edilmiş hem tanınmış hem de örnek olarak E-ticaret yapıyorsanız satışlarınızda artış olacağını göreceksiniz. Bunların yanında tabi ki de sadece takipçi sayınız artmıyor satışlarınız, takipçi sayınız, haftalık profil ziyaretiniz,  yaptığınız paylaşımlardaki istatistiklerinizin artması yani daha fazlaca kişilere gönderilerinizin gözükmesi, hikaye paylaşımlarınızdaki erişimlerinizin artması, gelen DM isteklerinin giderek zamanla artması, bulunduğunuz  Şehir yada Ülke’de giderek tanınmanız açıkçası Ekvo v1 programımız sayesinde bunca zamandır ulaşamadığınız kitlelere ulaşabileceksiniz.

Ekvo v1 instagram takipçi arttırma programımızda cinsiyet ayrımı da yapabilirsiniz. (Bu özellikler %75 oranında çalışmaktadır nedeni ise instagram’a üye olurken bazı kullanıcılar cinsiyet belirtmiyor . Bu yüzden %100 sadece kadın veya erkek kullanıcılara istek atamazsınız muhakkak %25’lik bir kesim kadın, erkek veya işletme hesabı olacaktır).

Ekvo v1 programımızda zaman ayarlama seçeneği de mevcuttur dilediğiniz zaman aralıklarında işlemlerinizi yapıp durdurabilirsiniz. Böylelikle planlamalarınızı kendi isteğiniz doğrultuda yapmış olup verim almaya başlayabilirsiniz.

Programımızda bir çok işe yarar özellik bulunmaktadır. Gereksiz özellikler eklenmemiştir net  sonuç veren özellikleri programımızda yer almaktadır. Bizde her şey şeffaf ve gerçektir programı süslemek amaçlı bir özellik eklenmemiştir net sonuç veren bahsettiğimiz verimleri zamanla alacağınızın garantisi veriyoruz. Yeter ki programı bahsedilen şekilde kullanın bugün kullanıp yarın kullanmamazlık yapmayın başka bir başlıkta, makalede görüşmek dileğiyle…