Ekvo v1

Ekvo v1 Genel Özellikleri ve Resimli Anlatım

Gelişmiş Takip Etme Sistemi
İstediğiniz bir instagram kullanıcıyı takip eden tüm üyeleri detaylı sınırlandırma yaparak takip etme işlemi yapabilirsiniz.  Rakip firmalarınızı takip eden kişilere takip isteği atmak gibi. Bu işlemi kullandığınız zaman günde maximum (950) kişiye takip isteği atmalısınız. (Aksi takdirde hesabınız spam’a düşecektir buda gereksiz bir zaman kaybına sebep olur)

Gelişmiş Takipten Çıkarma Sistemi
Sizin takip ettiğiniz instagram kullanıcılarını takipten çıkarabilirsiniz. Bu işlemi takip ettiğiniz sayı (7500) kişiyi geçmemesi için 2-3 günde bir yapmalısınız. Nedeni ise instagram sınırlandırılmalarından kaynaklı. Sizleri milyonlarca insan takip edebilir ama siz maximum (7500) kişiyi takip edebilirsiniz ve sonrasında takip isteği atamazsınız onun için bu işlemi belirttiğimiz gün aralıklarında kullanmalısınız ve sadece kullandığınız zaman günde (1000) kişiyi en fazla takibinizden çıkartmalısınız. (Aksi takdirde hesabınız spam’a düşecektir buda gereksiz bir zaman kaybına sebep olur)

Cinsiyete Göre Ayırma
Takip isteği atarken ister sadece (erkek), isterseniz sadece (kadın), dilerseniz hem kadın hem erkek olarak karışık istek atabilirsiniz. Takipten çıkarma işleminde de aynı mantığı uygulayabilirsiniz. (Bu özellikler %75 oranında çalışmaktadır nedeni ise instagram’a üye olurken bazı kullanıcılar cinsiyet belirtmiyor . Bu yüzden %100 sadece kadın veya erkek kullanıcılara istek atamazsınız muhakkak %25’lik bir kesim kadın, erkek veya işletme hesabı olacaktır.

Zaman Ayarlı Kullanım Seçeneği
Bu işlem Takip Etme ve Takipten Çıkarma İşlemleriniz için gerekli bir işlemdir. Dilediğiniz saat, dakika ayarları yaparak programınız ne zaman çalışıp ne zaman duracağını sizler karar verebilirsiniz.

Sınırsız Hesap Tanımlama

Programı bir çok (sınırsız) hesaplarınıza bağlayabilirsiniz.

1 Ayda 1500-3000 Arası Gerçek Takipçi
Bu başlığı gerçekleştirebilmeniz için her gün programınızı kurup belirttiğimiz kurallara göre işlemlerinizi kontrol etmeniz gerekir. Eğer belirtilen işlemleri kuralına göre uygularsanız verim alırsınız. Ayda 1500-3000 arası gerçek takipçi sizleri kendi istekleriyle takip etmiş olur böylelikle hesabınızı organik bir şekilde yükseltmiş olursunuz. Bugün programınızı kurup 3-5 gün kurmazsanız 1 ayda belirtilen rakamlara ulaşamazsınız.

7/24 Destek
Bizlere dilediğiniz zaman Email, WhatsApp mesaj yada (önerilen) Ticket açarak ulaşabilirsiniz.

RESİMLİ  ANLATIM

Resimde gördüğünüz Ekvo v1 programımızı numaralar ile sizlere destek olması için anlatmaya çalıştık. Numaralardaki kısımların ne işe yaradıklarını resmin hemen altında aynı numaraya bakarak o kısmın detaylı açıklamasını görebilirsiniz.

1-   Buradaki buton (refresh) yenileme yapmanız içindir. Sizlerin kaç kişiyi takip ettiği, kaç kişiyi takipten çıktığınızı veya kaç gönderiniz olmuş gibi bilgileri yenilemek için konulmuştur. Programa her girip baktığınızda burasını lütfen yenileyin ki güncel takip ettiğiniz sayıyı, gönderinizi ve takipçinizi görebilin.

2-   Buradaki yuvarlak resim sizin programa bağladığınız  instagram hesabınızın profil resmini gösteren kısımdır. Böylelikle hangi hesabınız programa bağlı görebilirsiniz.

3-   Buradaki kısım programa bağlı olan hesabınızın kaç gönderisi olduğunu gördüğünüz kısımdır.

4-   Bu kısım sol bardaki hangi işlem kısmında olduğunuzu gösterir. Şuan da Instagram Hesabım Kısmındasınız.

5-   Buradaki kısım programa bağlı olan hesabınızı kaç kişinin takip ettiğini gördüğünüz kısımdır.

6-   Buradaki kısım programa bağlı olan hesabınızın kaç kişiyi takip ettiğini gördüğünüz kısımdır.

7-   Buradaki yuvarlak sembol sizin işlem yapıp yapmadığınızı gösteren kısımdır.

8-   Buradaki kısım hangi işlemi yaptığınızı gösteren kısımdır.

9-   Buradaki kısım hangi işlemi yapıyorsanız eğer planladığınız takip etme veya takipten çıkarma işleminizin kaçta kaçı tamamlanmış bu bilgiyi görmenizi sağlar.

10-   Bu kısım programa bağladığınız hesabınızın bilgilerini görebildiğiniz kısımdır.

11-   Bu kısım Lisans Bitiş sürenizi görebildiğiniz kısımdır.

12-   Bu kısım sitemizde bulunan blog sayfamıza yönlendirildiğiniz kısımdır. Sitemizde bulunan blog sayfamız güncel instagram ve ekvo v1 programımız hakkında bilgiler içerir.

13-   Bu kısım ekvator yazılımın youtube kanalıdır. Burada programımızın detaylı anlatım videolarına erişebilir ve takıldığınız  kısımları izleyerek anlayabilirsiniz. Abone olmayı unutmayın detaylı her program güncellememizde güncellemenin ne olduğu hakkında detaylı videolar yayınlanacaktır.

14-   Bu kısım programımızın hangi version olduğunu görebildiğiniz kısımdır.

15-   Buradaki Kaydet butonu yaptığınız işlemlerin detaylı kaydını tutmak isterseniz, bilgisayarınızına son işlemleri kaydedebilirsiniz.

16-   Buradaki Temizle butonu eğer yaptığınız işlemlerin detaylı verilerini kaydetmek istemiyorsanız günlük olarak temizlemeniz kafa karışıklığına sebep olmaz.

17-   Bu kısım hangi işlemi yapıyorsanız yaptığınız işlemin bilgilerini gördüğünüz kısımdır. Örnek olarak X kişisine şu zamanda şu tarihte takip isteği gönderildi gibi bilgileri görebilirsiniz.

18-   Buradaki beyaz alana hangi rakibin takipçilerine istek atmak istiyorsanız o rakibinizin instagram kullanıcı adını buraya yazdığınız kısımdır.

19-   Buradaki Temizle butonu yazdığınız beyaz alandaki rakibinizi eğer getir tuşuna basıp getirdiyseniz temizlemenize yarar. Sonrasında başka bir rakip yazıp getirebilmeniz için gereklidir.

20-   Bu kısım sol bardaki hangi işlem kısmında olduğunuzu gösterir. Şuan da Takipçi Arttırma Kısmındasınız.

21-   Bu kısım getirmiş olduğunuz rakibinizin profil resmini ve bilgilerini gösterir. Böylelikle doğru rakibinizi hedef gösterdiğinizi görebilirsiniz.

22-   Buradaki Hedef Listesinden Seç butonu Liste İşlemleri kısmında Hedef listesi bölümüne daha önceden  yazdığınız rakiplerinizi tekrar tekrar yazmadan direkt olarak seçip getirebilirsiniz.

23-   Buradaki Kullanıcıyı Getir butonu hemen üstünde bulunan beyaz alana yazdığınız yada hedef listenizden seçtiğiniz kişiyi getirmeye yarar. Buradaki butona tıklamadan işlem başlatamazsınız.

24-   Buradaki yuvarlak sembol sizin işlem yapıp yapmadığınızı gösteren kısımdır.

25-   Buradaki kısım hangi işlemi yapıyorsanız eğer planladığınız takip etme veya takipten çıkarma işleminizin kaçta kaçı tamamlanmış bu bilgiyi görmenizi sağlar.

26-   Buradaki kısım hangi işlemi yaptığınızı gösteren kısımdır.

27-    Bu kısım Takipçi Arttırma işlemi yaparken hangi cinsiyetteki kişilere daha fazla istek atılsın tercihini yaptığınız kısımdır.

28-   Bu kısımda tik’li olan seçenekler üzerinden program işlem yapar. Hangi seçenekleri istiyorsanız tik işareti koymayı unutmayın.

29-   Bu kısım Günde 950 kişi ile programı satın aldığınızda önünüze gelecektir. Bunun nedeni günde 950 kişiye istek atmak instagram sınırlamalarına göre en doğru karardır. Günde 950 kişiye istek atmayı yükseltirseniz devamlı spam alırsınız buda hesabınızın zarar görmesine sebep olur hatta bunu abartırsanız hesabınız kapanmaya kadar gider. Lütfen bu kısım bizim belirtiğimiz 950 kişi ile kalsın. Örnek olarak ben gün de  950 kişiye istek atmak istemiyorum diyorsanız bu sayıyı düşürebilirsiniz. Tabi o zaman ayda sizi takip eden takipçi sayısıda azalıcaktır bilginize.

30-   Bu kısım zaman ayarı yapmak içindir. Başlangıç ve bitiş saati belirleyebilirsiniz. İsteğe bağlı bir seçenektir. Örnek olarak akşam 21:00 takip etme işlemi başlattınız yarın öğlen 13:00 de işlem dursun istiyorsunuz bu gibi durumlarda kullanabileceğiniz gelişmiş bir özelliktir.

31-   Bu seçenek işleminizin sürekli devam etmesi için yapılmıştır. Örnek olarak 950 kişiye istek atıyorsunuz ama 950 kişiye geldiğinde sistemin durmasını istemiyorsunuz o zaman sürekli devam et seçeneğini seçmelisiniz ki program devam etsin. Bu seçenek isteğe bağlıdır. Sürekli devam et seçeneğini işaretlemeden  günde bir kez de olsa programa bakıp kontrol etmeniz daha yararlı olacaktır sizler için.

32-   Bu kısım Çalışma Günleri seçeneğini işaretleyip tik koyarsanız altında bulunan P,S,Ç,P,C,C,P hafanızın 7 gününü planlamış olursunuz. Örnek olarak (P)pazartesi,  (S)salı,  (P)perşembe, (C)cumartesi takipçi arttırma işlemi çalışsın istiyorsunuz o zaman takipçi arttırma kısmında olan bu seçenekteki (P)pazartesi,  (S)salı,  (P)perşembe (C)cumartesi işaretlemelisiniz. Geriyi kalan günleride Takipten Çıkarma işlemi kısmına girip işaretlemelisiniz. Kısaca hangi gün takipçi arttırma işlemi çalışsın istiyorsanız o günleri seçmelisiniz ve hangi gün takipten çıkarma işlemi yapmasını istiyorsanız takipten çıkarma işlemi kısmından kalan diğer günleri işaretlemelisiniz.

33-   Buradaki Durdur butonu Hangi işlemi Yapıyorsanız onu durdurmak için yapılmıştır. Burada Başlat Butonu varsa oda hangi işlemi yapmak istiyorsanız onu başlatmak için yapılmıştır aksi halde tıklanmadığı vakit işlem durmaz veya başlamaz.

34-   Buradaki Kaydet butonu yaptığınız işlemlerin detaylı kaydını tutmak isterseniz, bilgisayarınızına son işlemleri kaydedebilirsiniz.

35-   Buradaki Temizle butonu eğer yaptığınız işlemlerin detaylı verilerini kaydetmek istemiyorsanız günlük olarak temizlemeniz kafa karışıklığına sebep olmaz.

36-   Bu kısım hangi işlemi yapıyorsanız yaptığınız işlemin bilgilerini gördüğünüz kısımdır. Örnek olarak X kişisine şu zamanda şu tarihte takip isteği gönderildi gibi bilgileri görebilirsiniz.

37-   Bu kısım Son Çıkarılan kişinin profil resmini ve bilgilerini sizlere gösterir.

38-   Bu kısım sol bardaki hangi işlem kısmında olduğunuzu gösterir. Şuan da Takipten Çıkarma Kısmındasınız.

39-   Bu kısım daha önceden eklemiş olduğunuz Beyaz Listenizde bulunan takipten çıkmasını istemediğiniz kişileri özetini gösterir.

40-   Bu kısımdaki Düzenle butonu daha önceden eklemiş olduğunuz Beyaz Listenizde bulunan takipten çıkmasını istemediğiniz kişilere yenilerini eklemeye veya çıkarmaya giden kısa yoldur. Liste işlemlerine tıklamadan buradan direkt olarak Liste işlemlerine gidip düzenlemelerinizi yapabilirsiniz.

41-   Buradaki yuvarlak sembol sizin işlem yapıp yapmadığınızı gösteren kısımdır.

42-   Buradaki kısım hangi işlemi yaptığınızı gösteren kısımdır.

43-   Buradaki kısım hangi işlemi yapıyorsanız eğer planladığınız takip etme veya takipten çıkarma işleminizin kaçta kaçı tamamlanmış bu bilgiyi görmenizi sağlar.

44-   Bu kısım Günde 950 kişi ile programı satın aldığınızda önünüze gelecektir. Bunun nedeni günde 950 kişiyi takipten çıkarmak instagram sınırlamalarına göre en doğru karardır. Günde 950 kişi takipten çıkarmayı yükseltirseniz devamlı spam alırsınız buda hesabınızın zarar görmesine sebep olur hatta bunu abartırsanız hesabınız kapanmaya kadar gider. Lütfen bu kısım bizim belirtiğimiz 950 kişi ile kalsın. Örnek olarak ben gün de  950 kişiyi takipten çıkarmak istemiyorum diyorsanız bu sayıyı düşürebilirsiniz.

45-   Bu kısımda tik’li olan seçenekler üzerinden program işlem yapar. Hangi seçenekleri istiyorsanız tik işareti koymayı unutmayın.

46-   Bu kısım hangi işlemi yapıyorsanız yaptığınız işlemin bilgilerini gördüğünüz kısımdır. Örnek olarak X kişisine şu zamanda şu tarihte takip isteği gönderildi gibi bilgileri görebilirsiniz.

47-   Buradaki Kaydet butonu yaptığınız işlemlerin detaylı kaydını tutmak isterseniz, bilgisayarınızına son işlemleri kaydedebilirsiniz.

48-   Buradaki Temizle butonu eğer yaptığınız işlemlerin detaylı verilerini kaydetmek istemiyorsanız günlük olarak temizlemeniz kafa karışıklığına sebep olmaz.

49-   Bu kısım Çalışma Günleri seçeneğini işaretleyip tik koyarsanız altında bulunan P,S,Ç,P,C,C,P hafanızın 7 gününü planlamış olursunuz. Örnek olarak (Ç)çarşamba,  (C)cuma,  (P)pazar, takipten çıkarma işlemi çalışsın istiyorsunuz o zaman takipten çıkarma kısmında olan bu seçenekteki (Ç)çarşamba,  (C)cuma,  (P)pazar, işaretlemelisiniz. Geriyi kalan günleride Takipçi Arttırma işlemi kısmına girip işaretlemelisiniz. Kısaca hangi gün takipten çıkarma işlemi çalışsın istiyorsanız o günleri seçmelisiniz ve hangi gün takipçi arttırma işlemi yapmasını istiyorsanız takipçi arttırma işlemi kısmından kalan diğer günleri işaretlemelisiniz.

50-   Bu seçenek işleminizin sürekli devam etmesi için yapılmıştır. Örnek olarak 950 kişiyi takipten çıkarıyorsunuz  ama 950 kişiye geldiğinde sistemin durmasını istemiyorsunuz o zaman sürekli devam et seçeneğini seçmelisiniz ki program devam etsin. Bu seçenek isteğe bağlıdır. Sürekli devam et seçeneğini işaretlemeden  günde bir kez de olsa programa bakıp kontrol etmeniz daha yararlı olacaktır sizler için.

51-   Bu kısım zaman ayarı yapmak içindir. Başlangıç ve bitiş saati belirleyebilirsiniz. İsteğe bağlı bir seçenektir. Örnek olarak akşam 21:00 takipten çıkarma işlemi başlattınız yarın öğlen 13:00 de işlem dursun istiyorsunuz bu gibi durumlarda kullanabileceğiniz gelişmiş bir özelliktir.

52-   Buradaki Başlat butonu Hangi işlemi Yapıyorsanız onu başlatmak için yapılmıştır. Burada Durdur Butonu varsa oda hangi işlemi yapmak istiyorsanız onu durdurmak için yapılmıştır aksi halde tıklanmadığı vakit işlem durmaz veya başlamaz.

53-   Buradaki 3 Ayrı Kısım : Hedef Listesi, Beyaz Liste, Kara Liste olarak

54-   Bu kısım sol bardaki hangi işlem kısmında olduğunuzu gösterir. Şuan da Liste İşlemleri Kısmındasınız.

55-   Buradaki beyaz alana hangi kişiyi getirmek istiyorsanız o kişinin instagram kullanıcı adını buraya yazdığınız kısımdır.

56-   Buradaki Kullanıcıyı Getir butonu hemen üstünde bulunan beyaz alana yazdığınız kişinin instagram hesabını getirmeye yarar.

57-   Bu kısım Liste İşlemlerinize eklediğiniz kişileri (hesapları) görebileceğiniz kısımdır.

58-   Buradaki yuvarlak kısım getireceğiniz kişinin (hesabın) profil resminin gösterildiği kısımdır. Böylelikle doğru kişimi olduğunu profil resmine bakarak anlayabilirsiniz.

59-   Buradaki kısım getireceğiniz kişinin (hesabın) bilgilerinin gösterildiği yerdir

60-   Buradaki Temizle Butonu getirdiğiniz kişiyi (hesabı) temizlemenize yarar. Getirdiğiniz kişi (hesap) yanlışsa Temizle butonuna tıklayarak doğru kişiyi (hesabı) getirebilirsiniz.

61-   Buradaki Kullanıcıyı EKLE butonu getirdiğiniz kişiyi (hesabı) listenize eklemeniz içindir.

62-   Buradaki Hedef Olarak Seç butonu daha önceden yazmış olduğunuz hesapları, rakipleri Takipçi Arttırma Kısmına direkt olarak çekmenize yarar. Böylelikle hızlı işlem yapabilirsiniz.

63-   Buradaki Listeden Çıkar butonu Listeye yazmış olduğunuz hesapları, kişileri, rakipleri listeden çıkarmanıza (silmenize) yarar.

64-    Buradaki Listeyi Temizle butonu Listeye yazmış olduğunuz tüm kişileri tek tek silmek  yerine toplu bir şekilde tümünü silmenize yarar.

65-   Buradaki İçeri Aktar butonu bilgisayarınızda olan metin belgenizi programa yüklemeyi sağlar. Örnek olarak bir metin belgesinde rakipleriniz, takipten çıkarmak istemediğiniz kişiler gibi gibi durumları metin belgenize yazdıysanız onları programa yüklemeyi sağlar.

66-   Buradaki Dışarı Aktar butonu programda olan verilerinizi bilgisayarınıza metin belgesi olarak çıkartmanızı sağlar.

67-   Bu kısım sol bardaki hangi işlem kısmında olduğunuzu gösterir. Şuan da Ayarlar Kısmındasınız.

68-   Bu kısım Programımızı satın alıp, program ile bir hesaba giriş yaptığınız tarihtir. Ne zaman bu programı kullanmaya başladığınızı görmeniz içindir.

69-   Buradaki Hesaptan Çıkış Yap butonu girmiş oladuğunuz instagram hesabınızdan çıkış yapmanız içindir. Bu işlem neden kullanılır diyorsanız, örnek olarak başka bir instagram hesabını yükseltmek istiyorsunuz diğer hesabı yükseltmek istemiyorsunuz böylelikle çıkış yapıp diğer hesabınızı ekvo v1 programımıza bağlıyabilirsiniz.

70-   Buradaki kısım Lisans Numaranızı Gösterir.

71-   Lisansı güncelemek için Lisansı Güncelle Butonuna tıklayın.

72-   Buradaki Tüm Ayarları Sıfırla Butonu programı ilk indirdiğiniz halini almasını sağlar.

73-   Buradaki Veri Tabanını Sıfırla Butonu Tüm verilerinizin sıfırlanmasına yol açar örnek olarak lisans giriş bilgileri, takip istekleri, takipten çıkardıklarınız gibi.

74-   Buradaki Cihaz ID Sıfırla butonu programı başka bir cihazda kullanmak istiyorsanız gerekli olan butondur. Böylelikle Cihaz ID niz sıfırlanır ve başka bir cihazda tekrar satın almış olduğunuz ekvo v1 programımızı kullanmaya devam edebilirsiniz.